קצת עלינו...

ההתחלה

דלתא, חברת הטקסטיל הישראלית שהקים דב לאוטמן ב-1975, החלה את דרכה עם שתי מתפרות קטנות והפכה במרוצת השנים למעצמה עולמית. כיום, דלתא גליל היא אחת מהשחקניות הגלובליות החשובות ביותר בעולם (!) בתחום ההלבשה התחתונה.

בית

כאן בישראל, היכן שהכל התחיל, המותג דלתא הוא אחד המוכרים והאהובים ביותר. אנחנו קמים בבוקר כדי לגרום לכם להרגיש בנוח, בכל מקום ובכל נקודת מפגש - לא רק במוצרים עצמם, אלא גם בחנויות ובאתר החדש שהושק ב-2015 בגרסתו המשודרגת.

החזון

שלוש נקודות ציון מדריכות אותנו בעשייה מדי יום, ומתגלמות בכל אחד ואחד מהפריטים שלנו:
חדשנות - אנחנו משקיעים ללא הרף בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות, בלעדיות ופורצות דרך
איכות - אנחנו מקפידים על כל פסיק בחומרי הגלם, התפירה והגימורים
נוחות - בכל פריט שאנחנו מייצרים, המטרה היא לספק נוחות מקסימלית, אווריריות ותחושת חופש

אנחנו, עובדי דלתא, מאמינים שדלתא בהיותה חברה מובילה בתחום הלבשה תחתונה והלבשת הפנאי מחויבת ליצירת ערך ללקוחותיה ולניהול הקשר עימם לאורך זמן, על בסיס של אמון מלא.אנו מתחייבים להעניק שירות אישי ואיכותי המושתת על הגינות שקיפות ופשטות, מהירות ויעילות מקצועיות, כבוד ואכפתיות הנותן מענה לצרכי הלקוח ומשפחתו

הטכנולוגיה

הטכנולוגיות שיצרנו, ואנחנו ממשיכים את פיתוחן המתמיד תוך עבודה על המצאות חדשות, הן מה שמעמיד את המוצרים שלנו בחוד החנית של עולם ההלבשה התחתונה והלבשת הפנאי. הכירו אותן מקרוב:

Real Cool Cotton | משפרת את כושר הספיגה של בד הכותנה, מנדפת זיעה, ומבטיחה תחושה צוננת, אוורירית ויבשה לאורך היום. תפגשו אותה בסדרת מאצ׳תונים, גופיות וחולצות טי.
Real Lasting Cotton | טכנולוגיה השומרת על בד הכותנה כחדש לאורך זמן, מונעת שחיקה ומשמרת את הבגד. תפגשו אותה בקולקציית NEARLY NUDE, הלבשה תחתונה פריטים מקולקציית בפנאי, בבגדי הילדים ועוד.
Cupronl | פטנט חדשני שנולד בישראל - כותנה המשלבת סיבי נחושת, ליצירת בדים אנטי-בקטריאליים המונעים היווצרות פטריות ומחדשים את תאי העור. תפגשו אותו בסדרת מאצ׳תונים טק, ובגרבי קומנדו טק.
Invisible Shapewear | מחטבים דקיקים ואלסטיים ליומיום המעניקים צללית מחוטבת לגוף באופן אופטימלי, בלי לוותר על התחושה הטבעית והנוחה. תפגשו את הטכנולוגיה בקולקציית NEARLY NUDE.
Seamless | טכנולוגיית אל-תפר לעיצוב וייצור פריטים בתפרים ״שטוחים״, כמעט ללא מגע יד אדם, המצטיינים בנוחות מקסימלית. את הטכנולוגיה תפגשו בקולקציית NEARLY NUDE, מחטבים, הלבשה תחתונה להריון ולידה, פיג׳מות, הלבשה תחתונה לילדים ועוד.
720Stretch | טכנולוגיית סריגה ייחודית המקנה אלסטיות אינסופית לבד, ובכך מאפשרת התאמה מושלמת של הגזרה לכל צורה ומידת גוף. את הטכנולוגיה תפגשו בקולקציית NEARLY NUDE, מחטבים, ובהלבשה תחתונה להריון ולידה.

הצוות

עבורנו בדלתא, הון אנושי הוא הנכס החשוב ביותר. בזכותו הפכנו במהלך השנים למותג המוביל בתחום ההלבשה התחתונה בישראל. אחננו רואים בעובדים שלנו משפחה אחת גדולה, ודואגים להשקיע משאבים רבים בפיתוחם במישור המקצועי ובדאגה לרווחתם האישית. רוצים להצטרף להצלחה? מוזמנים לבקר בעמוד הדרושים באתר, ולהפוך לחלק מחברה מובילה וצוות מנצח.