מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

אודות

נעים להכיר, אנחנו דלתא. תרגישו בבית (:

כשחושבים על דלתא חושבים על נוחות, על ביתיות ועל איכות. 

דלתא היא אחד המותגים הכי אהובים בישראל, והיא הבית לכל מי שמחפש לעצמו פריטי הלבשה תחתונה ופנאי לכל המשפחה.

התחלנו ב-1975 (וואו, עבר זמן), עם חלום גדול ושתי מתפרות קטנות. היום אנחנו מפתחים, מעצבים, מייצרים ומשווקים בכ-20 מדינות ב-4 יבשות. בישראל, איפה שהכל התחיל, אפשר למצוא את הפריטים שלנו בלמעלה מ-160 חנויות של הרשת מקריית שמונה ועד אילת. 

אנחנו לא רק בגדים יפים ואם להיות ספציפיים, יש לנו שלושה קווים שמובילים את העשייה שלנו:

חדשנות

התחדשות וחדשנות הן ב-DNA של דלתא. אנחנו משקיעים כל הזמן בפיתוח טכנולוגיות חדשות שישדרגו את הפריטים שלנו בתפירה, בשזירת הבדים ובגזרות הנוחות. את הטכנולוגיות שאנחנו מפתחים מרגישים בכל לבישה, והן אלו שבזכותן חוזרים אל הפריטים שלנו שוב ושוב.  

נוחות

בתכל'ס, מה שהכי חשוב לנו בדלתא זה לגרום לכם להרגיש בבית בכל בגד שתלבשו. בגזרות, בבדים ובמיקום של התפרים - אנחנו שמים לב לכל פרט קטן כדי ליצור פריטים שירגישו כאילו הם נתפרו בדיוק בשבילכם. 

איכות

זה בפרטים הקטנים והגדולים ביחד - כל פריט של דלתא מעוצב, מתוכנן ומיוצר כך שיראה נהדר לאורך זמן. הבדים נארגים מחומרי גלם איכותיים בלבד, שומרים על המידה ועל הצבע והופכים כל פריט לכזה שנהנים ממנו לטווח הארוך ובכל מצב. 

הצוות שלנו

הדרך מהמתפרה הקטנה שהיינו אל החברה הגדולה שדלתא היא כיום היתה מלאה באנשים טובים, כשהעובדים שלנו לאורך השנים לגמרי בראש הרשימה. אנחנו משתדלים תמיד שהעבודה בדלתא, אם בחנויות ואם מאחורי הקלעים, תהיה מלאה בחום ומשפחתיות, אכפתיות ורצון טוב לעשות טוב. ואנחנו תמיד מקווים שאת התחושה הזאת אנחנו מעבירים גם אליכם (: 

מוזמנים תמיד לחנויות, לאתר, וגם להגיש בקשה להצטרף לצוות בעמוד הדרושים שלנו. 

נתראה!

דלתא


סגור
Loading
Go back to %1