מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

כחברה היוצרת אלפי צילומי אופנה מידי שנה, אנחנו מבינים את האחריות בה עלינו לפעול, ולכן החל משנת 2020 אנו מובילים אג'נדה לייצוג ונראות נשים וגברים עם צרכים מיוחדים במרחב הציבורי.

בצילומי האופנה והפרסום, אנו משלבים אנשים עם צרכים מיוחדים המדגמנים את קולקציות המותג בשילוב עם דוגמניות ודוגמנים ללא צרכים מיוחדים.

שילוב אנשים עם צרכים מיוחדים הוא חלק טבעי בחשיבה, ביצירה ובנראות האופנתית. עבורנו ועבור לקוחותינו, זה המובן מאליו.

על מנת ליישם תפיסה זו, אנו פועלים בשיתוף פעולה עמוק וארוך טווח עם תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים.

שיתוף הפעולה עם "כנפיים של קרמבו" כולל שילוב צעירות וצעירים עם צרכים מיוחדים, חניכי התנועה, בצילומי האופנה של דלתא, מכירת מוצרים בחנויות שכל ההכנסה מהם משמשת לפתיחת סניפים חדשים של "כנפיים של קרמבו" ותרומה כספית נוספת לתנועה עבור פתיחת סניפים נוספים והרחבת הפעילות הארצית של התנועה.

כל עובדות ועובדי דלתא, בחנויות ובמטה, עברו סדרת הדרכות בנושא, ומהווים חלק מהעשייה באופן שוטף.

בשנת 2021 זכתה דלתא במקום הראשון בקטגוריית "גיוון ברוח האמנה לייצוג המגוון הישראלי בפרסום" העוסק בייצוג שוויני ולא סטריאוטיפי של כלל קבוצות האוכלוסייה.במסגרת תחרות הגיוון בשיווק ובפרסום שנערכה ע"י ארגון מעלה, איגוד השיווק הישראלי ואיגוד חברות הפרסום בישראל בחסות בית הנשיא.

סגור
Loading
Go back to %1